Polish English French German


Uczniowie klasy VI A - 2008/2009

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa VI A.2008-2009

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa VI A. Wychowawca - Jolanta Szlachta
Lp.ImięNazwisko
1 Mateusz Banyś
2 Szymon Duda
3 Ewa Dudek
4 Mateusz Herian
5 Kamil Kajdy
6 Mariusz Kaszyński
7 Ryszard Kośmider
8 Paulina Kowalska
9 Dawid Kozioł
10 Monika Król
11 Klaudia Misztal
12 Klaudia Olender
13 Paweł Pałac
14 Roksana Pułka
15 Mateusz Sobczyk
16 Monika Soczówka
17 Magdalena Szymborska
18 Dominika Zięblińska
19 Sylwia Zwoźniak
20 Marlena Żurek

Uczniowie klasy V - 2008/2009

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa V.2008-2009

Czytaj więcej...

Klasa V.2008-2009. Zdjęcie panoramiczne

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa V. Wychowawca - Katarzyna Wszół
Lp.ImięNazwisko
1 Izabela Bielaś
2 Patrycja Bonemberg
3 Kamil Cieśliński
4 Dawid Dejworek
5 Szczepan Dratwa
6 Paweł Dudek
7 Paweł Frączkiewicz
8 Daria Gajos
9 Aleksandra Gamrat
10 Katarzyna Gurdziel
11 Mariola Herian
12 Agnieszka Kajdy
13 Justyna Kaszyńska
14 Katarzyna Kowalska
15 Grzegorz Krzysztoforski
16 Dominik Kwiatkowski
17 Agnieszka Mikuła
18 Sylwia Miśtal
19 Marzena Mosur
20 Marcin Mucha
21 Karol Musiał
22 Paulina Nasiek
23 Magdalena Rapacz
24 Piotr Syguła
25 Urszula Szymborska
26 Anita Zadęcka
27 Ewelina Zięblińska

Uczniowie klasy IV - 2008/2009

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa IV.2008-2009

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa IV. Wychowawca - Anna Piekaj
Lp.ImięNazwisko
1 Katarzyna Błasik
2 Agnieszka Czop
3 Aleksandra Dejworek
4 Patryk Dubrownik
5 Łukasz Dziubka
6 Klaudia Filus
7 Maria Flak
8 Natalia Gajda
9 Wioletta Gajos
10 Jakub Gorgoń
11 Daria Hamerlik
12 Sylwia Jagła
13 Anna Kardaś
14 Klaudia Kozioł
15 Szymon Kucharski
16 Dawid Kulka
17 Kamil Kwapiński
18 Agnieszka Miłek
19 Maciej Mucha
20 Karolina Pacek
21 Weronika Pogoda
22 Agata Robakowska
23 Aleksandra Robakowska
24 Marlena Setla
25 Anna Zięba
26 Weronika Żaba

Uczniowie klasy III B - 2008/2009

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa III B.2008-2009

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa III B. Wychowawca - Anna Mąkol
Lp.ImięNazwisko
1 Tomasz Flak
2 Aneta Kajca
3 Natalia Kowalska
4 Kinga Mazur
5 Michał Mrozicki
6 Mariola Mucha
7 Paweł Musiał
8 Anna Papaj
9 Weronika Perek
10 Karolina Płoszaj
11 Jakub Riley
12 Wiktor Studziński
13 Wojciech Studziński
14 Wiktoria Ubysz
15 Jakub Wiszniewski
16 Kamil Wojtalski
17 Patrycja Zięba

Uczniowie klasy III A - 2008/2009

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa III A.2008-2009

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Klasa III A. Wychowawca - Lucyna Przybyło
Lp.ImięNazwisko
1 Dawid Bałazy
2 Karolina Czart
3 Dominika Derdaś
4 Norbert Korpulski
5 Izabela Kowalska
6 Jakub Krzysztoforski
7 Natalia Makowska
8 Weronika Mielewska
9 Patrycja Migza
10 Paulina Motyka
11 Krzysztof Orczyk
12 Karolina Piotrowska
13 Sabina Pysz
14 Bartłomiej Siemlat
15 Katarzyna Syguła

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com