Polish English French German


Uczniowie klasy VI - 2010/2011

{tab=Zdjęcie klasowe}

Klasa VI 2010-2011. Wychowawca - Piotr Wiszniewski

Czytaj więcej...

Najlepsi uczniowie 2009/2010

Najlepsi uczniowie w II semestrze 2009/2010 (świadectwa z czerwonym paskiem)
l.pImię i nazwiskoklasaśredniazachowanie
1 Karolina Czart
IV a
4,81 bardzo dobre
2 Dominika Derdaś
IV a
4,90 wzorowe
3 Patrycja Migza
IV a
4,90 wzorowe
4 Karolina Piotrowska
IV a
4,81 bardzo dobre
5 Katarzyna Syguła
IV a 5,00 wzorowe
6 Anna Papaj
IV b
4,80 wzorowe
7 Weronika Perek
IV b
5,20 bardzo dobre
8 Patrycja Zięba
IV b
4,80 wzorowe
9 Maria Flak
V
4,87 wzorowe
10 Agnieszka Miłek
V
4,91 wzorowe
11 Weronika Pogoda
V
5,36 wzorowe
12 Daria Gajos
VI
4,80 wzorowe
13 Aleksandra Gamrat
VI

5,70

wzorowe
14 Katarzyna Gurdziel
VI
4,80
wzorowe
15 Mariola Herian
VI 5,40 wzorowe
16 Justyna Kaszyńska
VI 4,80
wzorowe
17 Katarzyna Kowalska
VI 5,00
wzorowe
18 Agnieszka Mikuła
VI 4,80 wzorowe
19 Ewelina Zięblińska
VI 5,50
wzorowe

 

Najlepsi uczniowie w I semestrze 2009/2010 (w klasach)
l.pImię i nazwiskoklasaśredniazachowanie
1 Krzysztof Orczyk
IV a
4,72 bardzo dobre
2 Kuba Krzysztoforski
IV a
4,72 dobre
3 Weronika Perek
IV b
5,0 bardzo dobre
4 Patrycja Zięba
IV b
4,8 wzorowe
5 Weronika Pogoda
V 5,27 wzorowe
6 Anna Zięba V 4,9 wzorowe
7 Ewelina Zięblińska VI
5,5 wzorowe
8 Aleksandra Gamrat VI 5,4 wzorowe
9 Mariola Herian VI 5,0 wzorowe
10 Justyna Kaszyńska VI 4,8 wzorowe

 

Średnie klas 2009/2010

Średnie klas w II semestrze 2009/2010
L.pKlasaŚrednia ocen
1 Klasa VI 4,23
2 Klasa V 4,18
3 Klasa IV b 3,86
4 Klasa IV a 4,31

 

Średnie klas w I semestrze 2009/2010
L.pKlasaŚrednia ocen
1 Klasa VI 4,04
2 Klasa V 4,07
3 Klasa VI b 3,60
4 Klasa IV a 4,21

 

Przedszkole EFS 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Oddział przedszkolny (unijny). 2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Oddział przedszkolny (unijny). Wychowawca - Urszula Jasłowska, Lucyna Przybyło
Lp.ImięNazwisko
1 Paweł Adamczyk
2 Amelia
Cyganik
3 Szymon Domagała
4 Dominika Duda
5 Sebastian Dudek
6 Julia Dróżdż
7 Oliwier Figiel
8 Agnieszka Flak
9 Krystian Flak
10 Konrad Kowalski
11 Martyna Kubik
12 Bartosz Ożogowski
13 Karolina Piega
14 Agnieszka Rolka
15 Bartłomiej Sajdak
16 Paweł Seweryn
17 Sandra Seweryn
18 Angelika Sęk
19 Natalia Ściańska
20 Julia Szarek
21 Mateusz Zębala
22 Bartosz Zdrada
23 Amelia Żabicka
24 Filip Żabicki
25 Nikola Kajdy

Przedszkole 2009/2010

{tab=Zdjęcie klasowe}

Oddział przedszkolny. 2009-2010

Czytaj więcej...
{tab=Wykaz uczniów}
Oddział przedszkolny. Wychowawca - Jolanta Wilk, Anna Cencek
Lp.ImięNazwisko
1 Filip Bałazy
2 Patrycja
Dróżdż
3 Adrianna Gajda
4 Karolina Idzik
5 Szymon Idzik
6 Kinga Jamroży
7 Maciej Jamroży
8 Nikola Kajdy
9 Wiktoria Kawecka
10 Michał Król
11 Martyna Kuc
12 Krzysztof Kwiecień
13 Aleksandra Madejska
14 Jakub Madejski
15 Kacper Majda
16 Patryk Motyka
17 Piotr Nawrot
18 Maciej Sado
19 Tomasz Stoch
20 Nicholas Uddin
21 Jakub Żaba

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com

KONTAKT

map4

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołczy,
Gołcza 107, 32-075 Gołcza.

Tel.: +48 (012)3886071
NIP: 682-12-27-185
szkolagol@gmail.com