05.06.2011 Mikołajki w BiOAK (Wesołe Skrzaty)

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

mikolajki2

5 grudnia był dla Wesołych Skrzatów dniem wyjątkowym. Wtedy to właśnie spotkały się z długo oczekiwanym Świętym Mikołajem. Spotkanie miało miejsce w Bibliotece i Ośrodku Animacji Kultury. Tam przedszkolaki wraz z innymi młodszymi uczniami naszej szkoły wspaniale spędziły czas, słuchając piosenek i oglądając krótki spektakl w wykonaniu aktorów.

Na zakończenie po zapewnieniach, że były grzeczne i złożeniu obietnicy, że będzie tak nadal zostały obdarowane przez Mikołaja prezentami...{readmorelink} Więcej...{/readmorelink}.

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

mikolajki2

5 grudnia był dla Wesołych Skrzatów dniem wyjątkowym. Wtedy to właśnie spotkały się z długo oczekiwanym Świętym Mikołajem. Spotkanie miało miejsce w Bibliotece i Ośrodku Animacji Kultury. Tam przedszkolaki wraz z innymi mlodszymi uczniami naszej szkoły wspaniale spędziły czas, słuchając piosenek i oglądając krótki spektakl w wykonaniu aktorów.

Na zakończenie po zapewnieniach, że były grzeczne i złożeniu obietnicy, że będzie tak nadal zostały obdarowane przez Mikołaja prezentami.

Wcześniej jednak poproszone przez Mikołaja pięknie zaśpiewały dla niego piosenkę.

Po powrocie do przedszkola był czas na rozpakowanie prezentów. Wszystkie upominki ucieszyły dzieci, przedszkolaki były zaciekawione otrzymaną książką, nie mogły się doczekać, kiedy ułożą nowe puzzle, a pierwszą rzeczą, którą zrobiły było spróbowanie łakoci.

Był to bardzo miły dzień dla Wesołych Skrzatów. Serdeczne podziękowania za to należą się pani Dominice Bugaj, mamie, która pomogła w przygotowaniu paczek.